Znajdź nas

Fundacja Strefa Inspiracji i Rozwoju

Adres
ul. Szkolna 1
99-100 Łęczyca

 

Młodzież z Polski🇵🇱 i Ukrainy🇺🇦 miała niepowtarzalną okazję poznać się bliżej uczestnicząc w integracyjnych grach i zabawach 🎯.

Wymiana młodzieży składa się z trzech etapów.

1.Przygotowanie językowo-kulturowe

Przygotowanie prezentacji multimedialnych dot. tematyki projektowej; integracja; prowadzenie dyskusji, konwersacji, wymiana doświadczeń w języku angielskim; komunikacja i rozwój kompetencji uczestników; przedstawienie i omówienie odmienności kultur, historii i legend ze swoich krajów; udział w wieczorze multikulturowym (prezentowanie potraw, tradycji narodowych, tańców itp.); przygotowanie i realizacja gry miejskiej;

2.Warsztaty teatralne

Udział w warsztatach teatralnych; stworzenie scenariusza spektaklu; działania w przestrzeniach otwartych, publicznych; zbudowanie scenografii z wykorzystaniem materiałów recyklingowych i upcyklingowych; stworzenie wizualnej multimedialnej części spektaklu, udział w finalnym przedstawieniu.

3. Zarządzanie, promocja i upowszechnianie


🇵🇱 🇺🇦
Projekt pn. “Videoteatr ‘Legendarnym szlakiem'” realizowany przez Fundację Strefa Inspiracji I Rozwoju został sfinansowany przez Polsko-Ukraińską Radę Wymiany Młodzieży z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.